PARK ÜRÜNLERİ FİBER İMALATI

Park Ürünleri şirketi 2011 yılında Heykel, Kaydırak, Çöp Kutusu, Saksı, Kalıp ve Park Projelerinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alarak, parkurumuzu teknolojik yeniliklerle sürekli güçlendiriyoruz. Müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üretiyoruz. Müşteri ve çalışanlarına değer katan, memnuniyetlerini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak için çalışıyoruz.

Güvenilirlik ve dürüstlük ilkesiyle müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerine her türlü desteği sağlıyoruz. Kaliteli ve hızlı satış ağımız ile her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörün gelişimine katkıda bulunarak, daima ilkleri yapma konusunda öncü firma ve marka olma yolunda emin adımlar atıyoruz.

VİZYONUMUZ

Fiberglass üretim sektöründe yurt içi ve yurt dışı müşteri beklentileri doğrultusunda hızlı,profesyonel çözümler geliştiren,paydaşları için belirgin bir biçimde artı değer üreten,sektöründe lider,yenilikçi,yaratıcı rekabetçi,öncü ve benzersiz bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Saygılı,güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak,tüm projeleri kaliteli,sorunsuz ve zamanında yerine getirerek,en mükemmel sonuca ulaştırmaktır.